GencForum

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bakın işte yaff konu başlığı bulamadım :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_éßRu_

~Admin~
~Admin~

Yaş : 25 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
MesajKonu: bakın işte yaff konu başlığı bulamadım :D Çarş. Ocak 28, 2009 8:11 am

yaa haftada bir günnn şölee herkes toplanıpp konuşalımm hepberaber olalımm binevi dedikodular,sorunlar,üzüntüler,sevinçlerimizi hep beraber ğpaylaşalım ne dersiniz???

Kullanıcı profilini gör
ßüŞii =)

Mod
Mod

Yaş : 22 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: bakın işte yaff konu başlığı bulamadım :D Çarş. Ocak 28, 2009 8:24 am

güzel olur ama kimse siteye girmiyor....

Eski baş_belası_cadı'nın şimdi yeni Büşi'niz Very Happy

☺️☻Eп βϋγϋκ Ġαłαтαѕαrαγ☻☺️
Kullanıcı profilini gör http://gencforum.forum0.info/
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod

Yaş : 23 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: bakın işte yaff konu başlığı bulamadım :D Perş. Ocak 29, 2009 6:56 am

Güzel olur ama işte kimse girmiyo baksana siteye üyeleri geçtim senden başka admin girmiyo siteye.Her girdiğimde siteyi bomboş görünce benimde siteye girip paylaşım yapmak gelmiyo içimden.Sitenin reklamını da bi şekilde yapıp tanıtalım ki bu gönderdiğimiz şeyleri sadece biz okumayalım.Görüşmeye kalırsa msn den bile görüşürüz .Bu siteye verdiğimiz emeklerin bi anlamı,amacı olsun artık...