GencForum

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

OkUl MaCeRaLaRı ^^3. bölüm:felaket^^

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
blando*strega

Yaş : 22 Kayıt tarihi : 31/01/09 Mesaj Sayısı : 52 Nerden :
Kişisel İLeti :
bi(rain)im
Aktiflik Puanı:152
MesajKonu: OkUl MaCeRaLaRı ^^3. bölüm:felaket^^ Paz Şub. 08, 2009 5:48 am

tür: gençlik
oyuncular:
klayra: baş karakterim
bella: klayranın arkadaşı
timmy:5. yurt başkanı
amanda: 1. yurt başkanı
jimmy:2. yurt başkanı
ron:3. yurt başkanı
maria 4. yurt başkanı
jack: klayranın sınıfından arkadaşı

2. hikayem olucak umarım beyenirsiniz. bu sefer bölümleri çok tutucam daha rahat okuyun diye...

ilk bölüm-crazy briz:

CRAZY BRİZ: bu okul dünyaca ünlü bir lise. Oraya kayıt olmak gerçekleşmesini istediğim hayallerimin arasında. Ve sonunda gerçekleşiyor. Dün kaydımı yaptırdım 2 gün sonra o okula gidecek olmama hala şaşırıyorum. Arkadaşım Bella orayı anlata anlata bitirememişti. 5 farklı yurdu ve aralarındaki rekabeti. Ona göre yurtların başkanlarının bir arada olması bir mucize olurdu bazı istisnalar hariç tabi. 5 yurdun başkanı da geçen sene seçilmişlerdi. Bella o zaman mezun oluyordu. Eskisi gibi rekabet olur mu bilmiyorum. Bu okulun neden böyle ünlü olduğu da başka bir konuydu. Okulun devasa büyüklükte olması bu sebeplerden biriydi. Birkaç lisenin özelliklerini birden taşıması da muhtemelen ikinci sebepti. Beklide okula giriş sınavı olmadan kendi çaplarında üç aşamalı bir sınav yapmaları da bu sebeplerdendi.
Sınava girdiğimde gerçekten şaşırmıştım. Ne kâğıt vardı ne de kalem. Önümde durmuş üç öğretmen müdür ve iki müdür yardımcısı benim şaşmış suratıma bakıp gülüyorlardı. Acaba yanlış odaya mı girmiştim? Bunu düşündüğümü anlamışlardı ki bana ‘’doğru yerdesin’’ diye seslenmişlerdi. Sınav pratik zeka ve hayal gücü gerektiriyordu. Hayal gücünü zorluyorlardı. Eğer yeterince hayalperestsen okula girebiliyordun. Açıkçası hayal kurmakta üstüme yoktur…

2. bölüm sizin yorumlarınızdan sonra

En son blando*strega tarafından Ptsi Şub. 16, 2009 11:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
ßüŞii =)

Mod
Mod

Yaş : 22 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: OkUl MaCeRaLaRı ^^3. bölüm:felaket^^ Paz Şub. 08, 2009 6:40 am

Bella ismi bir yerden tanıdık ama neyse güzele benziyor konu çok hoş oyuncularıda tanıtırsan tam süper olucak

Eski baş_belası_cadı'nın şimdi yeni Büşi'niz Very Happy

☺️☻Eп βϋγϋκ Ġαłαтαѕαrαγ☻☺️
Kullanıcı profilini gör http://gencforum.forum0.info/
blando*strega

Yaş : 22 Kayıt tarihi : 31/01/09 Mesaj Sayısı : 52 Nerden :
Kişisel İLeti :
bi(rain)im
Aktiflik Puanı:152
MesajKonu: Geri: OkUl MaCeRaLaRı ^^3. bölüm:felaket^^ Paz Şub. 08, 2009 6:51 am

daha bütün hikayeyi yazmadığım için kişilerin hepsini tanıtamadım ama bölümler arttıkça hepsi girer...
bella ölesine geldi aklıma yazdım.(hikayeyi yazmadan önce new moonu yeni bitirmiştim ordan gelmiştir aklıma)
Kullanıcı profilini gör
ßüŞii =)

Mod
Mod

Yaş : 22 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: OkUl MaCeRaLaRı ^^3. bölüm:felaket^^ Paz Şub. 08, 2009 7:11 am

neys cnm o zaman gelecek bölümleri heyecanlar bekliyoruz

Eski baş_belası_cadı'nın şimdi yeni Büşi'niz Very Happy

☺️☻Eп βϋγϋκ Ġαłαтαѕαrαγ☻☺️
Kullanıcı profilini gör http://gencforum.forum0.info/
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod

Yaş : 23 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: OkUl MaCeRaLaRı ^^3. bölüm:felaket^^ Paz Şub. 08, 2009 1:28 pm

Güzelmiş biras daha uzun olursa çok daha güsel olucak Smile Oyuncularıda tanıtırmısın?? Resimleri falan işte.Senaryo yasıyorus ya oyuncusuz olmas