GencForum

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~

Yaş : 23 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 747 Nerden :
Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
Aktiflik Puanı:1747
MesajKonu: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Cuma Ara. 26, 2008 12:12 pm

aRqadasLaRım özeLLikLe asık oLan kısıLer cvpLasın
ben nie asıq oLamıyoRum cok istiyoRum ama oLamıoRum
oLmak istiyoRum eTrAfta asıkq oLunck cocuk doLu ama bı turLu oLamıyoRum herkes bırıyLe cıkıo ama bn cıkamıorum
mal gibi kaLıom ynLarında
cok tekLif qeLio reddediom cunqu hosuma qitmio hosLanamıom qımseden hosLandıqım kısı ise bi baqıom basqasaını sevio

noLcaq bnm haLim :p

ßuNaLım DaYım yAKLassmaaaaa ...!!
Kullanıcı profilini gör
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod

Yaş : 24 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) C.tesi Ara. 27, 2008 7:24 am

Bana sen kusursuzu arıyomuşsun gibi geliyo ama şunuda dikkate alman gerekir kusursuz kimse yoktur.Birinden hoşlanıyosun takibe alıyosun hoşlanmadığın davranışları çıkıyo bırakıyosun.Eğerr bunlar kötü davranışlar deilse onu öylece kabul etmeye çalış.Hem bu sorun edilecek birşey değil ki.Daha 13 yaşındasın.Ben ilk kez biriyle çıkaya başladığımda 7.ci sınıftaydım.Bizim sınıfa yeni gelmişti .Hoş çocuktu.Teklif etti.Bir süre düşündüm kabul ettim.Ama 2 hafta demedi ayrıldık.Biriyle sevgili olmaya karar vermeden önce iyice düşünmelisinde ayrıca.Seviyorsan bunu kabul ediceksin.Şu anda yaptığın ettiğin herşeyden sorumlusun.Aşık olcak birini ararsın.Biraz öle olmuş gibi hisseder çıkmaya başlarsın ilerde gerçekten birine aşık olduğunda bu öncekiler senin için sorun olabilir.Bu yüzden zamana bırak.Etrafındakilerin sevgilisi var yada yok.İlgilenme.Hoşlandığın kişi başkasını seviyosa vede sen onu gerçekten seviyosan onun dikkatini çekecek şeyler yapabilirsin.Yine mi olmuyo.O teklif edenlerden birini değerlendirebilirsin.Sevmeyi dene.Eğer seversen de teklifini kabul et.Hem bu durumda o hoşlandığın çocuğun da seni sevip sevmediğini öğrenebilirsin.Kıskandırma metodu yani